HaberlerSağlıkElazığ Valisi ilk doz aşısını yaptırdı

Elazığ Valisi ilk doz aşısını yaptırdı

Elazığ ValisiErkaya Yırık, Coronavirus'ten (Covid-19) korunmak amacıyla ilk doz aşısını yaptırdı.

Elazığ Valisi ilk doz aşısını yaptırdı

Aşı sonrasında konuşan Vali Yırık, toplumun bir an önce Coronavirus'ten kurtulması için vatandaşları hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı için aşı olmaya davet etti.

Vali Yarık, ülkemizde uygulanmaya başlanan aşı çalışmalarının toplum sağlığına katkıda bulunması ve eski güzel günlere kavuşması için bir araç olması temennisinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekMalatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçti
SIRADAKİ HABER