HaberlerSağlıkDiyarbakır'ın Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, "Uzun bir ardan sonra Covid-19 günlük pozitif vaka sayısında Sur ilçesi için sıfır (0) rakamına ulaştık." dedi.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

Diyarbakır'ın 106 bin nüfuslu merkez Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

Kent genelinde vaka oranı yüzde 70 gerilerken, yoğun bakım servislerinde doluluk oranı da yüzde 30'a düştü.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

Uzun bir ardan sonra Covid-19 günlük pozitif vaka sayısında Sur ilçesi için sıfır (0) rakamına ulaştık. Çok şükür. Emeği geçen filyasyon ekiplerine, ilçe sağlık müdürlüğü çalışanlarına, jandarma, emniyet, zabıta, muhtar, imam ve öğretmenlerimiz ile vatandaşlarımıza teşekkürler.

İLGİLİ HABERLER

85 yaş üstündekilerin aşı çalışmasına başlandı85 yaş üstündekilerin aşı çalışmasına başlandıKar nedeniyle mahsur kalan hastalara ekipler seferber olduKar nedeniyle mahsur kalan hastalara ekipler seferber olduAntalya'da 20 adet solunum cihazları protokolle İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildiAntalya'da 20 adet solunum cihazları protokolle İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildiElâzığ 112 Acil Sağlık Hizmetleri filosu güçleniyorElâzığ 112 Acil Sağlık Hizmetleri filosu güçleniyorVaka sayısı azalan Adıyaman'da 22 ev karantinaya alındıVaka sayısı azalan Adıyaman'da 22 ev karantinaya alındı
SIRADAKİ HABER