HaberlerSağlıkDiyarbakır'ın Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, "Uzun bir ardan sonra Covid-19 günlük pozitif vaka sayısında Sur ilçesi için sıfır (0) rakamına ulaştık." dedi.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

Diyarbakır'ın 106 bin nüfuslu merkez Sur ilçesinde Coronavirus pozitif vaka sayısı sıfırlandı

Kent genelinde vaka oranı yüzde 70 gerilerken, yoğun bakım servislerinde doluluk oranı da yüzde 30'a düştü.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

Uzun bir ardan sonra Covid-19 günlük pozitif vaka sayısında Sur ilçesi için sıfır (0) rakamına ulaştık. Çok şükür. Emeği geçen filyasyon ekiplerine, ilçe sağlık müdürlüğü çalışanlarına, jandarma, emniyet, zabıta, muhtar, imam ve öğretmenlerimiz ile vatandaşlarımıza teşekkürler.

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekMalatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçti
SIRADAKİ HABER