HaberlerSağlıkÇürük meyveden meyve suyu yapıldığı iddiaları tepki çekti

Çürük meyveden meyve suyu yapıldığı iddiaları tepki çekti

​TikTok üzerinden paylaşılan bir videoda çürük elmalardan meyve suyu yapıldığına dair iddialar büyük tepki çekti.

Çürük meyveden meyve suyu yapıldığı iddiaları tepki çekti

Henüz nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde iddiaya göre çürük, ezilmiş, hatta küflenen elmalar meyve suyu yapılacaktı.

TikTok uygulaması üzerinden yayımlanan görüntülerde, üretici olduğu belirtilen kişinin çekmemesi yönündeki telkini üzerine çeken kişini, "Vallahi çekeceğim ağabey. Millet ne içtiğini görsün" dediği duyuluyor.

Sosyal medyada bir çok kullanıcı duruma tepki göstererek yetkililerin hareket geçmeye çağırdı. Bazı kullanıcılar da çürük meyvelerden meyve suyu yapılmasının bilindik bir şey olduğunu savundu. 

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER