HaberlerSağlıkÇürük meyveden meyve suyu yapıldığı iddiaları tepki çekti

Çürük meyveden meyve suyu yapıldığı iddiaları tepki çekti

​TikTok üzerinden paylaşılan bir videoda çürük elmalardan meyve suyu yapıldığına dair iddialar büyük tepki çekti.

Çürük meyveden meyve suyu yapıldığı iddiaları tepki çekti

Henüz nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde iddiaya göre çürük, ezilmiş, hatta küflenen elmalar meyve suyu yapılacaktı.

TikTok uygulaması üzerinden yayımlanan görüntülerde, üretici olduğu belirtilen kişinin çekmemesi yönündeki telkini üzerine çeken kişini, "Vallahi çekeceğim ağabey. Millet ne içtiğini görsün" dediği duyuluyor.

Sosyal medyada bir çok kullanıcı duruma tepki göstererek yetkililerin hareket geçmeye çağırdı. Bazı kullanıcılar da çürük meyvelerden meyve suyu yapılmasının bilindik bir şey olduğunu savundu. 

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da 9 binin üzerinde sağlık çalışanına CoronoVac aşısı yapıldıMalatya’da 9 binin üzerinde sağlık çalışanına CoronoVac aşısı yapıldıKar nedeniyle mahsur kalan hasta UMKE ekiplerince kurtarıldıKar nedeniyle mahsur kalan hasta UMKE ekiplerince kurtarıldıCumhurbaşkanı Erdoğan: "Covid-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı 1 milyonu geçti"Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Covid-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı 1 milyonu geçti"Siirt'te yaşlı bakım ve engelli merkezlerinde aşılama başladıSiirt'te yaşlı bakım ve engelli merkezlerinde aşılama başladıTürkiye'de aşılananların sayısı bir milyonu geçtiTürkiye'de aşılananların sayısı bir milyonu geçti
SIRADAKİ HABER