HaberlerSağlıkCumhurbaşkanı Erdoğan: "Covid-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı 1 milyonu geçti"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Covid-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı 1 milyonu geçti"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Telegram ve BiP uygulamalarından "Covid-19 aşısı yaptıran vatandaşların sayısının 1 milyonu geçtiği" bilgisini paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Covid-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı 1 milyonu geçti"

Mesajına " Sevgili kardeşim, Ülkemizde KOVİD-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı, hamdolsun, 1 milyonu geçti." ifadesiyle başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadelere yer verdi:

"Bizler için çok kıymetli olan sağlık çalışanlarımızla başlayan ve başarılı bir şekilde devam eden aşı programımıza inşallah kademeli olarak tüm vatandaşlarımızı dâhil edeceğiz. Bu salgın belasını tam anlamıyla bertaraf etmek için çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz.

Bu süreçte aşılanmış olsak da olmasak da önlemlere riayet edelim. TAMAM diye ifade ettiğimiz Temizlik, Maske, Mesafe ilkelerini uygulamaya devam edelim.

Devlet - Millet dayanışmasıyla, sabırla, kararlılıkla inşallah bu zorlu süreci bir an önce bitireceğimize inanıyorum.

Sizleri hasretle, muhabbetle selamlıyorum. Kalın sağlıcakla."

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da tarihi On Gözlü Köprü'deki yoğunluk korkuttuDiyarbakır'da tarihi On Gözlü Köprü'deki yoğunluk korkuttuİllere göre haftalık vaka sayısının güncel haritası açıklandıİllere göre haftalık vaka sayısının güncel haritası açıklandıHalk ve esnaf kısıtlamaların kaldırılmasından memnunHalk ve esnaf kısıtlamaların kaldırılmasından memnunYeme içme yerleri ile kahvehanelerde denetimler sürüyorYeme içme yerleri ile kahvehanelerde denetimler sürüyorBakan Koca: "Cumartesilerin devamı kıymetini bilmemize bağlı"Bakan Koca: "Cumartesilerin devamı kıymetini bilmemize bağlı"
SIRADAKİ HABER