HaberlerSağlıkBesni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Besni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Adıyaman'ın Besni ilçe Kaymakamı Nazlı Demir artan Covid-19 vaka sayılarına karşı vatandaşların daha dikkatli olması konusunda uyarılarda bulundu.

Besni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Adıyaman merkez ve ilçelerinde yeniden artışa geçen vaka sayısının azaltılması ve salgının tamamen ortandan kalkması için alınan tedbirlere uyulması konusunda daha titiz davranılması gerektiğini belirten Demir vaka artışının yaşandığına dikkat çekti.

Kaymakamlığın sosyal medya hesabından yapılana açıklamada "Halkımızın dikkatine! İlçemizde son günlerde vaka sayılarında artış gözlenmekte olup, halkımızın virüs ile mücadelede en önemli tedbirler olan maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesi; sokağa çıkma kısıtlaması olan saatlerde genelgelerde belirtilen haller dışında sokağa çıkmamaları büyük önem arz etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Çok riskli bölgede yer alan Adıyaman'da 35 ev karantinaya alındıÇok riskli bölgede yer alan Adıyaman'da 35 ev karantinaya alındı​Obezite hem yetişkinler hem de çocuklar için büyük bir tehdit​Obezite hem yetişkinler hem de çocuklar için büyük bir tehditKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldi
SIRADAKİ HABER