HaberlerSağlıkBesni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Besni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Adıyaman'ın Besni ilçe Kaymakamı Nazlı Demir artan Covid-19 vaka sayılarına karşı vatandaşların daha dikkatli olması konusunda uyarılarda bulundu.

Besni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Adıyaman merkez ve ilçelerinde yeniden artışa geçen vaka sayısının azaltılması ve salgının tamamen ortandan kalkması için alınan tedbirlere uyulması konusunda daha titiz davranılması gerektiğini belirten Demir vaka artışının yaşandığına dikkat çekti.

Kaymakamlığın sosyal medya hesabından yapılana açıklamada "Halkımızın dikkatine! İlçemizde son günlerde vaka sayılarında artış gözlenmekte olup, halkımızın virüs ile mücadelede en önemli tedbirler olan maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesi; sokağa çıkma kısıtlaması olan saatlerde genelgelerde belirtilen haller dışında sokağa çıkmamaları büyük önem arz etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekMalatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçti
SIRADAKİ HABER