HaberlerSağlıkBesni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Besni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Adıyaman'ın Besni ilçe Kaymakamı Nazlı Demir artan Covid-19 vaka sayılarına karşı vatandaşların daha dikkatli olması konusunda uyarılarda bulundu.

Besni Kaymakamı Demir'den Covid-19 uyarısı

Adıyaman merkez ve ilçelerinde yeniden artışa geçen vaka sayısının azaltılması ve salgının tamamen ortandan kalkması için alınan tedbirlere uyulması konusunda daha titiz davranılması gerektiğini belirten Demir vaka artışının yaşandığına dikkat çekti.

Kaymakamlığın sosyal medya hesabından yapılana açıklamada "Halkımızın dikkatine! İlçemizde son günlerde vaka sayılarında artış gözlenmekte olup, halkımızın virüs ile mücadelede en önemli tedbirler olan maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesi; sokağa çıkma kısıtlaması olan saatlerde genelgelerde belirtilen haller dışında sokağa çıkmamaları büyük önem arz etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER