HaberlerSağlıkBalıkesir’de bir mahalle karantinaya alındı

Balıkesir’de bir mahalle karantinaya alındı

​Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde bir mahallede Covid-19 vakalarının görülmesi nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla karantina uygulaması başlatıldı.

Balıkesir’de bir mahalle karantinaya alındı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirus nedeniyle ülke genelinde  birçok yerleşim yeri karantinaya alınmaya devam ediyor.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada; “Bigadiç İlçemize bağlı Güvemçetmi Mahallesinde Covid-19 vakalarının görülmesi ve çok sayıda temaslı kişi bulunması nedeniyle hastalığın yayılımını önlemek amacıyla belirtilen Mahalle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla 30.12.2020 tarihinden itibaren karantina altına alınmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER