HaberlerSağlıkBakan Koca'dan sağlık çalışanlarına teşekkür

Bakan Koca'dan sağlık çalışanlarına teşekkür

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "2021 sağlık çalışanları yılıdır." dedi.

Bakan Koca'dan sağlık çalışanlarına teşekkür

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Koca, "Küresel salgının dünyada ilk göründüğü günden beri gece gündüz demeden çalışan, ailesinden sevdiklerinden ayrı kalan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Sağlık çalışanlarımızın hakkını ödemek mümkün değil. Onlara büyük bir teşekkür borçluyuz. 2021 sağlık çalışanları yılıdır." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

​Obezite hem yetişkinler hem de çocuklar için büyük bir tehdit​Obezite hem yetişkinler hem de çocuklar için büyük bir tehditKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiUzmanlar hareketli yaşam ile obeziteyle mücadeleyi öneriyorUzmanlar hareketli yaşam ile obeziteyle mücadeleyi öneriyor
SIRADAKİ HABER