HaberlerSağlıkAmbulans helikopter hastayı almak için kar üzerine indi

Ambulans helikopter hastayı almak için kar üzerine indi

Van'ın Gevaş ilçesinde hasta olduğu ihbarı üzerine, yolun kar nedeniyle kapalı olduğu bölgeye ambulans helikopter yönlendirildi.

Ambulans helikopter hastayı almak için kar üzerine indi

Edinilen bilgilere göre, ilçeye bağlı Anaköy Mahallesi'ne bağlı Çığlı mezrasında ikamet eden 61 yaşındaki İsa amca rahatsızlandı, yol, karla kapalı olduğu için yardım talebinde bulundu.

Kar nedeniyle yolların kapalı olduğu bölgeye ambulans helikopter yönlendirildi. Olumsuz hava şartları nedeniyle Pilot Burak Türkel, helikopteri bölgeye indirmekte güçlük çekti.

Sağlık Helikopteri Türkel, hatayı almak için "Ben bu hastayı burada bırakmam, almadan gitmek yok" diyerek helikopteri karın üzerine indirdiği görülüyor.  

İLGİLİ HABERLER

Haritada kırmızıyla işaretlenen Adıyaman'da tedbirler ve kurallar belirlendiHaritada kırmızıyla işaretlenen Adıyaman'da tedbirler ve kurallar belirlendiÇok riskli bölgede yer alan Adıyaman'da 50 ev karantinaya alındıÇok riskli bölgede yer alan Adıyaman'da 50 ev karantinaya alındıNormalleşme süreci kararı restoran ve berber esnafının yüzünü güldürdüNormalleşme süreci kararı restoran ve berber esnafının yüzünü güldürdüKulakta en sık görülen 5 hastalıkKulakta en sık görülen 5 hastalıkBingöl'de 23 günde bin 688 kişi kan bağışında bulunduBingöl'de 23 günde bin 688 kişi kan bağışında bulundu
SIRADAKİ HABER