HaberlerSağlıkAdıyaman Valisi'nden kurallara uyma çağrısı

Adıyaman Valisi'nden kurallara uyma çağrısı

Adıyaman Valisi Mahmut çuhadar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada salgına karşı daha duyarlı olunması çağrısında bulundu.

Adıyaman Valisi'nden kurallara uyma çağrısı

Çuhadar, Ramazan Bayramı'nın hep birlikte kutlanabilmesi için alınan tedbirlere sıkı sıkı sarılması gerektiğini belirtti.

Çuhadar yaptığı açıklamada "Saygıdeğer Adıyamanlılar, Cumartesi, pazar, hafta içi sokağa çıkma kısıtlamaları virüsün yayılmasına engel olabilecek önemli bir tedbirdir. Siz değerli hemşerilerimden beklentimiz bu kısıtlamalara uymanız ve kamu sağlığını koruma yönünde alınan bu tedbirlerin azami sonuçlar vermesine yardımcı olmanızdır. Rahat bir yaz sezonu geçirebilmemiz özellikle nisan ayında kurallara tedbirlere sıkı sıkıya uyumamızla sağlanabilecektir. Ramazan Bayramı’nda sevdiklerimizle birlikte olabilmemiz bizlerin elinde. Hepinizi muhabbetle selamlıyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER