HaberlerSağlıkAdıyaman Valisi Çuhadar vaka sayısında artış yaşanmaya başladığı söyledi

Adıyaman Valisi Çuhadar vaka sayısında artış yaşanmaya başladığı söyledi

​Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Adıyaman'da son bir hafta içerisinde vaka sayısında yeniden artış yaşandığını belirtti.

Adıyaman Valisi Çuhadar vaka sayısında artış yaşanmaya başladığı söyledi

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının Adıyaman'da Aralık 2020 itibariyle düşüş yaşamaya başlamış, karantinaya alınan hane sayısı gün ve gün azalma göstermeye başlamıştı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında açıklama yapan Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar vatandaşlara daha dikkatli olunması hususunu önemle vurguladı.

Çuhadar "Saygıdeğer Adıyamanlı hemşerilerim, önemli ölçüde kontrol altına alınan günlük Covid-19 vaka sayısı maalesef son bir haftadır yine yükseliş trendine girmiştir. Sizlerden talebimiz kurallara titizlikle uymanız ve özellikle hafta sonu kısıtlamalarında gerekmedikçe evlerinizden ayrılmamanızdır. Kendimizi, ailemizi ve sevdiklerimizi korumak, virüsün yayılmasını önlemek bizim elimizde, hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER