HaberlerSağlıkAdıyaman Valisi Çuhadar vaka sayısında artış yaşanmaya başladığı söyledi

Adıyaman Valisi Çuhadar vaka sayısında artış yaşanmaya başladığı söyledi

​Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Adıyaman'da son bir hafta içerisinde vaka sayısında yeniden artış yaşandığını belirtti.

Adıyaman Valisi Çuhadar vaka sayısında artış yaşanmaya başladığı söyledi

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının Adıyaman'da Aralık 2020 itibariyle düşüş yaşamaya başlamış, karantinaya alınan hane sayısı gün ve gün azalma göstermeye başlamıştı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında açıklama yapan Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar vatandaşlara daha dikkatli olunması hususunu önemle vurguladı.

Çuhadar "Saygıdeğer Adıyamanlı hemşerilerim, önemli ölçüde kontrol altına alınan günlük Covid-19 vaka sayısı maalesef son bir haftadır yine yükseliş trendine girmiştir. Sizlerden talebimiz kurallara titizlikle uymanız ve özellikle hafta sonu kısıtlamalarında gerekmedikçe evlerinizden ayrılmamanızdır. Kendimizi, ailemizi ve sevdiklerimizi korumak, virüsün yayılmasını önlemek bizim elimizde, hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Kocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiUzmanlar hareketli yaşam ile obeziteyle mücadeleyi öneriyorUzmanlar hareketli yaşam ile obeziteyle mücadeleyi öneriyorViranşehir Belediyesi'nden larva ilaçlamasıViranşehir Belediyesi'nden larva ilaçlaması
SIRADAKİ HABER