HaberlerSağlıkAdıyaman'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Adıyaman'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

​Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ASDEP personeli tarafından Dinamik Denetim Modeli Kapsamında denetimler gerçekleştirildi.

Adıyaman'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

İçişleri Bakanlığının genelgesiyle yeni tip Coronavirus (Covid-19) ile mücadele kapsamında oluşturulan "Dinamik Denetim Modeli" sürecinde "Haftalık Tematik Denetim Planı" kapsamında Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ASDEP personeli tarafından Adıyaman Merkez ve İlçelerinde tematik olarak balıkçı, manav, kuruyemiş, çay ocağı, kafe ve lokantalarda Covid-19 denetimleri gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Müdürü Fehmi Çelik “Coronavirus ile mücadelede yeni bir dönemde yer alıyoruz. Hayatımızın tekrar normalleşmesi bizlerin alacağı tedbirlere bağlı. Bu sürecin akamete uğramadan devam etmesi Kamu kurumu olarak bizlerin gerçekleştireceği denetimler ile vatandaşlarımızın belirlenen kurallara uymasıyla daha etkin bir şekilde sağlanacaktır. Vatandaşlarımızdan beklentimiz kontrollü sosyal hayat kurallarına uyarak maske, mesafe ve hijyen konusunda hassas davranarak rehavete kapılmamalarıdır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER