HaberlerSağlıkAdıyaman'da bir köyde yüz yüze eğitime ara verildi

Adıyaman'da bir köyde yüz yüze eğitime ara verildi

​Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Covid-19 vaka sayısının artması nedeniyle Yukarınasırlı köyü 10 süreyle karantinaya alındı.

Adıyaman'da bir köyde yüz yüze eğitime ara verildi

Karantinaya alınan köydeki eğitime 10 gün eğitime ara verildiğini duyuruldu.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada "Canımız çocuklarımızın çok değerli velileri, köyümüz, artan Coronavirus (Covid-19) vaka sayılarından dolayı 11.04.2021 tarihinden itibaren 10 günlük karantinaya alınmış olup, okulumuz uzaktan eğitime geçmiştir. Bu süreçte çocuklarımız okula gelmeyerek, eğitimlerine evde EBA (Eğitim Bilişim Ağı) ve TRT üzerinden devam edeceklerdir. Canımız çocuklarımızın sağlıkları ve yukarıda belirtilen sürelerde yapılması gerekenler belirtilmiş olup, siz değerli velilerimizden çocuklarımızın sağlıkları ile eğitim- öğretimden geri kalmamaları için yapılması gereken ve belirtilen hususlara dikkat etmenizi önemle rica ederim." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER