HaberlerSiyasetSelahattin Demirtaş: Demokratik yarıştan vazgeçmeyeceğiz

Selahattin Demirtaş: Demokratik yarıştan vazgeçmeyeceğiz

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "İktidar panikledikçe, devletin bütün imkânlarını kullansa da demokratik yarıştan vazgeçmeyeceğiz." dedi.

Selahattin Demirtaş: Demokratik yarıştan vazgeçmeyeceğiz
İnşaat Mühendisleri Odası salonunda yapılan HDP milletvekili adayları tanıtımı toplantısı, HDP Eş Genel başkanları Figen Yüksekdağ ve Selahattin Demirtaş’ın da katılımları ile gerçekleşti. Tanıtımda konuşan Demirtaş, 7 Haziran seçimleriyle ile ilgili "Unutulmasın, 7 Haziran'da seçime gidiyoruz. İktidar panikledikçe devletin bütün imkânlarını kullansa da demokratik yarıştan vazgeçmeyeceğiz. Hiçbir partinin adayı bizim düşmanımız değildir. Tamamı bizim siyasi rakibimizdir. Hiçbir partinin adayı bizim düşmanımız değildir. Biz fikirlerimizle varız, ne kadar tahrik etmeye çalışırlarsa çalışsınlar siz Türkiye’nin ana renkleri, ana nehirleri olarak 7 Haziran’a sabırla, sükûnetle, Zaza ve Laz inadıyla çalışarak ulaşacaksınız." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Saadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı
SIRADAKİ HABER