HaberlerSiyasetİmralı'ya 16 kişilik izleme heyeti gidecek

İmralı'ya 16 kişilik izleme heyeti gidecek

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve Sırrı Süreyya Önder, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir araya geldi.

İmralı'ya 16 kişilik izleme heyeti gidecek
Görüşmede, çözüm sürecinde gelinen son aşama ile bundan sonra atılacak adımların ele alındığı öğrenildi. Görüşmeye ilişkin bilgi veren Pervin Buldan, 16 kişilik izleme heyeti oluşturulduğunu söyledi. Bu heyette akil insanlar ve bölge başkanlarının yer alacağını dile getiren Buldan, HDP'lilerin bu heyetle birlikte İmralı'ya gideceğini açıkladı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Türkiye’nin üretmeden tüketen bir ülke oldu iddiasıTürkiye’nin üretmeden tüketen bir ülke oldu iddiasıDavutoğlu'ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli'ye "saldırı" tepkisiDavutoğlu'ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli'ye "saldırı" tepkisiCumhurbaşkanı Erdoğan: Yakında reformları kamuoyuyla paylaşacağızCumhurbaşkanı Erdoğan: Yakında reformları kamuoyuyla paylaşacağızAhmet Davutoğlu: "Hukuk mücadelemizi verir ve geri adım atmayız"Ahmet Davutoğlu: "Hukuk mücadelemizi verir ve geri adım atmayız"Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ silahlı saldırıya uğradıGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ silahlı saldırıya uğradı
SIRADAKİ HABER