HaberlerSiyasetEroğlu: En azından teşekkür etmelerini beklerdik

Eroğlu: En azından teşekkür etmelerini beklerdik

Orman ve Su İşleri bakanı Veysel Eroğlu, hükümetin paradan 6 sıfırı atmasıyla milleti bir zilletten kurtardığını söyledi. Birçok kişinin kendilerine inanmadığını anlatan Eroğlu, "En azından teşekkür etmelerini beklerdik." diye konuştu....

Eroğlu: En azından teşekkür etmelerini beklerdik
Orman ve Su İşleri bakanı Veysel Eroğlu, hükümetin paradan 6 sıfırı atmasıyla milleti bir zilletten kurtardığını söyledi. Birçok kişinin kendilerine inanmadığını anlatan Eroğlu, "En azından teşekkür etmelerini beklerdik." diye konuştu.

AK Parti ilçe kongresi için geldiği Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde konuşan Eroğlu, "Teknik üniversitede öğretim üyesi iken bazen su ile ilgili konferans vermek için yurt dışına giderken o zamanlar Türk lirası pek bilinmiyor. Amerika da bir konferansta yanlışlıkla 10 dolar yerine 10 milyon çıkardım. Yanımda ki profesör bu kadar büyük parayı yanımda nasıl taşıdığımı sordu. O zaman hakikaten paramızın pul etmediği anlaşıldı. Bu durum yurt dışında insanın kalbine hançer yarası gibi sızı meydana getiriyordu. AK Parti bu zilletten de bizleri kurtardı. Bu konuda pek çok yazar çizer 'Paradan altı sıfır atamazlar. Altı sıfır atarsa kimisi kalemini kıracağını kimisi de Taksim' de anıracağını' söyledi. Böyle bir şeyi istemeyiz biz zaten. Ama en azından hakkı teslim etmelerini en azından teşekkür etmelerini beklerdik." dedi. Bakan Eroğlu ayrıca, kendi hükümetleri öncesinde bir kenara atılmış ve unutulmuş olan Zonguldak'ın hükümet döneminde hatırlandığını ve hizmetlerin Zonguldak' a getirildiğini kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı​ Fatih Erbakan: "104 amiralin bildirisi milletin iradesine muhtıradır"​ Fatih Erbakan: "104 amiralin bildirisi milletin iradesine muhtıradır"
SIRADAKİ HABER