HaberlerSiyasetAbdullah Gül’den Kılıçdaroğlu’na taziye telefonu

Abdullah Gül’den Kılıçdaroğlu’na taziye telefonu

İngiltere’de bulunan önceki Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın vefatından dolayı CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Londra’dan telefonla aradı.Gül, taziye telefonunda Kılıçdaroğlu’na "Acınızı, üzüntünüzü...

Abdullah Gül’den Kılıçdaroğlu’na taziye telefonu
İngiltere’de bulunan önceki Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın vefatından dolayı CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Londra’dan telefonla aradı.

Gül, taziye telefonunda Kılıçdaroğlu’na "Acınızı, üzüntünüzü paylaşıyorum. Fatma Özdağ Hanımefendi'ye rahmet, size, eşiniz hanımefendiye de başsağlığı ile sabır diliyorum." dedi.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre Kılıçdaroğlu’nun da duyarlılığı nedeniyle Gül’e teşekkür ettiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı​ Fatih Erbakan: "104 amiralin bildirisi milletin iradesine muhtıradır"​ Fatih Erbakan: "104 amiralin bildirisi milletin iradesine muhtıradır"
SIRADAKİ HABER