HaberlerMedyaSerenay Sarıkaya aşk dedikodularının önüne geçti

Serenay Sarıkaya aşk dedikodularının önüne geçti

Genç oyuncu Serenay Sarıkaya, birlikte reklam filminde oynadığı oyuncu Kerem Bürsin'le aralarında aşk dedikodusu çıkmasın diye önlem aldı.

Serenay Sarıkaya aşk dedikodularının önüne geçti
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in rol aldığı Mavi’nin yeni reklam filmi, önceki gün bir basın toplantısıyla tanıtıldı. Objektiflere Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz’la poz veren iki oyuncu, toplantı boyunca yan yana gelmedi.

"PROSEDÜR GEREĞİ"

Serenay Sarıkaya, gazetecilerin sorularını yanıtlarken Kerem Bürsin de hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Basın mensuplarının ikiliyi yan yana fotoğraflama isteği de görevliler tarafından “Prosedür gereği yan yana getirmiyoruz” açıklamasıyla geri çevrildi.GENÇ OYUNCUDAN DEDİKODU ÖNLEMİ

Daha sonra bu isteğin Serenay Sarıkaya’dan geldiği, genç oyuncunun aşk dedikodularına yol açmaması için Bürsin’le fotoğraf çektirmek istemediği iddia edildi.


İLGİLİ HABERLER

​Uyuşturucu maddi ve manevi olarak insana zarar verir​Uyuşturucu maddi ve manevi olarak insana zarar verirVefatının yıl dönümünde dava arkadaşları Muhammed Sudan Hoca’yı anlattıVefatının yıl dönümünde dava arkadaşları Muhammed Sudan Hoca’yı anlattıTürkiye Aile Meclisi: Devletin dini yeniden İslam olmalıdırTürkiye Aile Meclisi: Devletin dini yeniden İslam olmalıdırDiyanet'in teravih kararını yerinde gören de var tepki gösteren deDiyanet'in teravih kararını yerinde gören de var tepki gösteren deRamazan’da kırmızı ete zam gelecek mi?Ramazan’da kırmızı ete zam gelecek mi?
SIRADAKİ HABER