HaberlerKültür SanatSherlock hayranlarını sevindirecek haber

Sherlock hayranlarını sevindirecek haber

İngiliz kanalı BBC’nin yayınladığı ve geniş seyirci kitlesine sahip Sherlock dizisinden hayranlarını sevindirecek haber geldi. Baş rollerini Sherlock Holmes karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch ve ünlü yönetmen Peter...

Sherlock hayranlarını sevindirecek haber
İngiliz kanalı BBC’nin yayınladığı ve geniş seyirci kitlesine sahip Sherlock dizisinden hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Baş rollerini Sherlock Holmes karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch ve ünlü yönetmen Peter Jackson’ın son filmi Hobbit üçlemesinde seyirci karşısına Bilbo Baggins karakteriyle çıkan Britanyalı oyuncu Martin Freeman’ın paylaştığı Sherlock dizisi, uzun süren sessizliğini bugün bozdu.

İngiliz kanalı BBC, resmi Twitter hesabından 2015 yılının Noel zamanında dizinin yayınlanacak ‘özel’ bölümünün fotoğrafını paylaşarak, çekimlere başlandığını bildirdi.

Guardian’ın gazetesinin aktardığına göre, Sherlock Holmes ve Dr. Watsons karakterinin canlandırıldığı dizinin yayınlanacak özel bölümünde, hikayenin ikili hakkında zaman yolculuğu yapacağı veya bir kıyafet balosuna gideceği üzerine kurulduğu tahmin ediliyor. Gelecek yıl yayınlanacak dizi, ‘özel’ bölümün ardından, yeni sezon bölümleriyle 2016 yılbaşından sonra seyircisiyle buluşacak.

İLGİLİ HABERLER

​"Medya Mevlid Buluşmaları" etkinliklerinin finali Diyarbakır'da gerçekleştirildi​"Medya Mevlid Buluşmaları" etkinliklerinin finali Diyarbakır'da gerçekleştirildiOsmanlı giysileri ve takıları "Kalbe Dokunan İlmek" sergisiyle vatandaşlarla buluştuOsmanlı giysileri ve takıları "Kalbe Dokunan İlmek" sergisiyle vatandaşlarla buluştuMardin “UNESCO Yaratıcı Şehirler” ağına başvurmaya hazırlanıyorMardin “UNESCO Yaratıcı Şehirler” ağına başvurmaya hazırlanıyorÖdüllü "Eğitimden Bir Kare" fotoğraf yarışması başladıÖdüllü "Eğitimden Bir Kare" fotoğraf yarışması başladıAhşap oymacılığı sanatını devam ettirmek için destek bekliyorAhşap oymacılığı sanatını devam ettirmek için destek bekliyor
SIRADAKİ HABER