HaberlerKültür SanatKitap fuarına son günde yoğun ilgi

Kitap fuarına son günde yoğun ilgi

Birinci Van Kitap Fuarı'nın son gününde de Vanlılar yoğun ilgi gösterdi.

Kitap fuarına son günde yoğun ilgi

VAN - 25 Mayıs’ta başlayan,  onlarca yayınevinin ve yüzlerce yazarın okurlarıyla buluştuğu 1. Van Kitap Fuarı bugün sona eriyor.

 

Fuar’ın son gününü fırsat bilen Vanlılar fuara yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilerin ilgisi ise daha fazlaydı.

 

Fuar’ın son gününde memnuniyetlerini ifade eden yayınevleri, bu gibi fuarların daima yapılması gerektiğini belirterek Vanlıların gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

Bu gibi fuarlara önem verdiklerini söyleyen vatandaşlar ise gelecek yıllarda yapılacak fuarların yayınevleri ve yazarlar açısından daha farklı ve daha zengin olmasını istediklerini dile getirdiler. (Fırat Arslan-İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Çocuklar engelleri birlikte aşıyorÇocuklar engelleri birlikte aşıyorKüresel emperyalizm, kültürel yozlaşmayla tahrip ediyorKüresel emperyalizm, kültürel yozlaşmayla tahrip ediyorBakan Kasapoğlu Siirtli çocuklarla 'Lastikpark' spor sahasında voleybol oynadıBakan Kasapoğlu Siirtli çocuklarla 'Lastikpark' spor sahasında voleybol oynadıAdıyaman'da turizm destinasyon toplantısı yapıldıAdıyaman'da turizm destinasyon toplantısı yapıldıHaçlı ittifakına karşı duran bir mücahid: Hüseyin GaziHaçlı ittifakına karşı duran bir mücahid: Hüseyin Gazi
SIRADAKİ HABER