HaberlerGündemZeugma Antik Kenti'nde kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı

Zeugma Antik Kenti'nde kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı

Gaziantep'in Nizip ilçesindeki Zeugma Antik Kenti’nde kaçak kazı yaparken yakalanarak gözaltına alınan 4 kişi adliyeye sevk edildi.

Zeugma Antik Kenti'nde kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı

İlçenin Samandöken Mahallesinde bulunan ve birinci derece sit alanı ilan edilen Zeugma Antik Kenti bölgesinde kaçak kazı yapan 4 kişi Nizip İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheliler, Nizip İlçe Jandarma Komutanlığındaki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şüphelilerin kazı yaptıkları yaklaşık 3 metre derinliğinde bir metre genişliğindeki alanda, bir dedektör, bir balyoz, 2 kazma, bir kürek ve bir kova bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER