HaberlerGündemZeugma Antik Kenti'nde kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı

Zeugma Antik Kenti'nde kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı

Gaziantep'in Nizip ilçesindeki Zeugma Antik Kenti’nde kaçak kazı yaparken yakalanarak gözaltına alınan 4 kişi adliyeye sevk edildi.

Zeugma Antik Kenti'nde kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı

İlçenin Samandöken Mahallesinde bulunan ve birinci derece sit alanı ilan edilen Zeugma Antik Kenti bölgesinde kaçak kazı yapan 4 kişi Nizip İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheliler, Nizip İlçe Jandarma Komutanlığındaki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şüphelilerin kazı yaptıkları yaklaşık 3 metre derinliğinde bir metre genişliğindeki alanda, bir dedektör, bir balyoz, 2 kazma, bir kürek ve bir kova bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER