HaberlerGündemZabıtadan seyyar satıcı operasyonu

Zabıtadan seyyar satıcı operasyonu

Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, Yüreğir’e bağlı Levent Mahallesi’nden geçen DSİ sulama kanalının kıyısını işgal eden seyyar satıcılara yönelik operasyon düzenledi.Bir süredir sulama kanalı kenarını adeta işgal eden ve uyarılara aldırış etmeyen seyyar satıcılara yönelik Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri Emniyet güçlerinin de desteğiyle operasyon düzenledi. Operasyonda seyyar sa

Zabıtadan seyyar satıcı operasyonu
Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, Yüreğir’e bağlı Levent Mahallesi’nden geçen DSİ sulama kanalının kıyısını işgal eden seyyar satıcılara yönelik operasyon düzenledi.
Bir süredir sulama kanalı kenarını adeta işgal eden ve uyarılara aldırış etmeyen seyyar satıcılara yönelik Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri Emniyet güçlerinin de desteğiyle operasyon düzenledi. Operasyonda seyyar satıcıların tezgahlarına el konularak kanal kenarı temizlendi.
Operasyon sırasında çok büyük bir direnişle karşılaşmayan zabıta ekipleri, sulama kanalının her iki tarafındaki seyyar satıcılarının kaldırdı. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tarık Öncel, yasaların kendilerine verdiği yetkiyi kullanarak, yasal olmayan yollardan seyyar satıcılık yapanlara karşı müsamaha göstermeyeceklerini söyledi. Adana’nın hiçbir noktasında seyyar satıcılara izin vermeyeceklerini belirten Tarık Öncel, bu konuda Adanalılardan destek beklediklerini de ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Yapılandırma başvurusu için son hafta!Yapılandırma başvurusu için son hafta!Coronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiCoronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale ettiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale etti
SIRADAKİ HABER