HaberlerGündemZabıta nikah salonu ve pazarları denetledi

Zabıta nikah salonu ve pazarları denetledi

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, nikah salonu ve semt pazarlarında denetimlerini sürdürdü.

Zabıta nikah salonu ve pazarları denetledi

Coronavirus (Covid-19) dolayısıyla denetimlerini sürdüren Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nikah salonları ve semt pazarlarında alınan tedbirlere uyulup uyulmadığını denetedi.

Nikah salonlarında sosyal mesafe ve maske kurallarını denetleyen ekipler, semt pazarlarında da hal fiyatı baz alınarak vatandaşa yüksek fiyattan satış yapan esnaflara yönelik denetim gerçekleştirdi. Pazar denetiminde yüksek fiyat uygulayan esnafların uyarıldığını belirten yetkililer, denetimlerin devam edeceğini belirtti. Ekipler ayrıca pazar alışverişi yapan vatandaşlar ve esnaflar için semt pazarlarının giriş ve çıkışlarına dezenfektan standı koydu. Denetimlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise yetkililere ve ekiplere teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER