HaberlerGündemZabıta ekipleri denetimlere devam ediyor

Zabıta ekipleri denetimlere devam ediyor

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehir merkezinde faaliyetlerini sürdüren esnaflara yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Zabıta ekipleri denetimlere devam ediyor

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde faaliyetlerini sürdüren çeşitli meslek gruplarına ve dilencilere yönelik denetimlerine sürdürüyor.

Yapılan denetimler hakkında bilgi veren yetkililer, “Şehir genelinde faaliyetlerini sürdüren esnaflarımıza yönelik kaldırım işgali, ruhsat ve mesleklerine göre hijyen, gramaj ve personel temizliği gibi konularda denetimlerimiz devam ediyor. Ayrıca yine şehir merkezinde dilencilere yönelik tedbirlerimizi de arttırmış durumdayız. Vatandaşlarımızın sağlığı ve daha rahat yaşayabilmeleri için gerçekleştirdiğimiz bu denetimlerimiz yıl boyunca devam edecek.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Karadeniz'de 106 köy yolu ulaşıma kapandıKaradeniz'de 106 köy yolu ulaşıma kapandıDiyarbakır Valisi Karaloğlu: "İnancımız kadınlara merhametli olmayı emrediyor"Diyarbakır Valisi Karaloğlu: "İnancımız kadınlara merhametli olmayı emrediyor"Çorum'da 3.9 büyüklüğünde depremÇorum'da 3.9 büyüklüğünde depremSiirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildiSiirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildiAlabora olan tekne kazasında kayıp balıkçının cesedine ulaşıldıAlabora olan tekne kazasında kayıp balıkçının cesedine ulaşıldı
SIRADAKİ HABER