HaberlerGündemYüzlerce kuş çeşidine ev sahipliği yapan sazlık alan ateşe verildi

Yüzlerce kuş çeşidine ev sahipliği yapan sazlık alan ateşe verildi

​Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Gölbaşı Gölü üzerinde yer alan sazlık alan kimliği belirsizi şahıs veya şahıslar tarafından yakıldı.

Yüzlerce kuş çeşidine ev sahipliği yapan sazlık alan ateşe verildi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yüzlerce kuş çeşidine ev sahipliği yapan ve kimliği belirsiz kişiler tarafından yakılan sazlık itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Edinilen bilgilere göre ilçeye bağlı Aksu Çayı üzerinde bulunan sazlık alanın yandığını gören vatandaşalar olayı itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürülen yangın kontrol altına alındı. Yangında herhangi bir can kaybı ve yaralanma meydana gelmezken vatandaşlar sazlık alanın yakılmasına tepki gösterdi.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da silah ticareti yapan bir kişi tutuklandıAdıyaman'da silah ticareti yapan bir kişi tutuklandıBakan Akar, Polonya Savunma Bakanı Blaszczak ile görüştüBakan Akar, Polonya Savunma Bakanı Blaszczak ile görüştüBatman Ticaret İl Müdürlüğünden Genel Kurul BilgilendirmesiBatman Ticaret İl Müdürlüğünden Genel Kurul BilgilendirmesiGaziantep'te bir binanın deposunda erkek cesedi bulunduGaziantep'te bir binanın deposunda erkek cesedi bulunduMSB: Suriye'den ülkemize girmeye çalışan 9 kişi yakalandıMSB: Suriye'den ülkemize girmeye çalışan 9 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER