HaberlerGündemYozgatsporlu futbolcular, 3 günlük iznin ardından hafta başı toplanıyor

Yozgatsporlu futbolcular, 3 günlük iznin ardından hafta başı toplanıyor

Geçen sezon sonunda küme düştüğü Spor Toto 3. Lig'e yeniden yükselebilmek için güçlü bir kadro kuran Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yozgatspor, Nevşehir kampını tamamlayıp, üç günlük iznin ardından Pazartesi günü Yozgat'ta toplanacak.

Yozgatsporlu futbolcular, 3 günlük iznin ardından hafta başı toplanıyor
Geçen sezon sonunda küme düştüğü Spor Toto 3. Lig'e yeniden yükselebilmek için güçlü bir kadro kuran Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yozgatspor, Nevşehir kampını tamamlayıp, üç günlük iznin ardından Pazartesi günü Yozgat'ta toplanacak.

Yozgatspor Teknik Direktörü Selahattin Dülger, Nevşehir kampının oldukça verimli geçtiğini belirterek, ''Oynadığımız hazırlık maçlarında eksikliklerimizi daha net görme imkanı bulduk. Bunu da Yozgat'taki son dönem kampız da giderip, lige hazır gireceğiz.'' dedi.

Kısa sürede oluşturulan takımın önce Yozgat'ta daha sonra da Nevşehir'de kampa alınarak hazırlandığını bildiren Dülger, buna rağmen futbolcuların birbirleri ile kaynaşmış olmalarının takım adına önemli olduğuna dikkat çekti. Dülger, ''Nevşehir kampı sonrasında üç gün izin verdiğimiz futbolcularımız Pazartesi günü Yozgat'ta toplanıp, son dönem kamp çalışmalarına başlayacaklar. Bu kamp sürecinde daha çok lige dönük çalışmalar yapacağız.'' diye konuştu.

Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yozgatspor'un Nevşehir'deki kampını taraftarları da yalnız bırakmadı. Nevşehir ve ilçelerinde yaşayan Yozgatlılar takımın hazırlık maçlarını yakından takip ederken, futbolculara da baklava ikramında bulundular. Avanos'ta görev yapan İmam Hatip Ömer Akkuş, takımın son hazırlık maçında futbolculara baklava ikramında bulundu. Akkuş, kendisinin de gençlik yıllarında futbol oynadığını belirterek, ''Yozgatspor'un yeniden bir üst lige çıkacağına inanıyoruz.'' diye konuştu.

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hakan Bektaş, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Karakoç da, Yozgatspor ve Sorgun Belediyespor takımlarının Nevşehir kampını ziyaret ederek, her iki takıma da başarı dileyip, moral takviyesinde bulundu. ASFK Başkanı Hakan Karakoç, ''Yozgatspor ve Sorgun Belediyespor bu sezon ilimizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecektir. Her iki takımımıza da başarılar diliyoruz.'' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER