HaberlerGündemYolunu kestikleri kişiyi darbederek gasp eden 2 kişi tutuklandı

Yolunu kestikleri kişiyi darbederek gasp eden 2 kişi tutuklandı

Gaziantep’te bir kişiyi darbederek 45 bin TL değerinde altınını ve cep telefonunu gasp eden 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yolunu kestikleri kişiyi darbederek gasp eden 2 kişi tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Hacıbaba Mahallesinde bir kişiyi darbederek 45 bin değerinde altını ve cep telefonunu gasp eden 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kimlikleri tespit edilen şüphelilerin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerin çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Öte yandan, 15 ayrı dolandırıcılık olayının şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER