HaberlerGündemYolunu kestikleri kişiyi darbederek gasp eden 2 kişi tutuklandı

Yolunu kestikleri kişiyi darbederek gasp eden 2 kişi tutuklandı

Gaziantep’te bir kişiyi darbederek 45 bin TL değerinde altınını ve cep telefonunu gasp eden 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yolunu kestikleri kişiyi darbederek gasp eden 2 kişi tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Hacıbaba Mahallesinde bir kişiyi darbederek 45 bin değerinde altını ve cep telefonunu gasp eden 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kimlikleri tespit edilen şüphelilerin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerin çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Öte yandan, 15 ayrı dolandırıcılık olayının şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER