HaberlerGündemYolda yürüyen kadının cüzdanını çalmaya çalışan çocuk kameraya takıldı

Yolda yürüyen kadının cüzdanını çalmaya çalışan çocuk kameraya takıldı

Batman’da küçük yaşlardaki bir çocuk, yolda bebeğiyle yürüyen bir kadının cüzdanını çalmaya çalıştı. Esnafın dikkati sayesinde önlenen hırsızlık girişimi kameralara yansıdı.

Yolda yürüyen kadının cüzdanını çalmaya çalışan çocuk kameraya takıldı

Hırsızlık girişimi, Batman merkez Pınarbaşı Mahallesi Mahatma Gandi Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Bebek arabasının içindeki bebeğiyle yolda yürüyen ismi öğrenilemeyen bir kadın, küçük yaşlardaki bir çocuğun hedefi oldu. Arkadan yaklaşan çocuk, kadının cüzdanını çalmaya çalıştı. Çocuk, çevredeki esnafın hırsızlık yaptığı sırada kendisini fark etmesi üzerine cüzdanı alamadan kadının yanından uzaklaşarak bir iş yerine girdi.

Esnaf, hırsızlık girişiminde bulunan çocuğu iş yerinden çıkararak dövdü. Çevredeki kimi vatandaşların araya girmesinin ardından çocuk olay yerinden uzaklaşarak izini kaybettirdi.

O anlar çevredeki iş yerlerinin kamerasına saniye saniye yansıdı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER