HaberlerGündemYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Yolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Batı illerine giden bir yolcu otobüsünde 3 kilo 604 gram toz esrar ele geçirilirken, bir şüpheli gözaltına alındı.

Yolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan çalışmalarda, batı illerine giden bir yolcu otobüsünde yapılan aramada, yolcu olarak seyahat eden bir şahsın çantası içerisine gizlemiş vaziyette 3 kilo 604 gram toz esrarın ele geçirildiği belirtildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan şüpheli hakkında yapılan gerekli yasal işlemlerin ardından Narkotik Şube Müdürlüğüne teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER