HaberlerGündemYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Yolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Batı illerine giden bir yolcu otobüsünde 3 kilo 604 gram toz esrar ele geçirilirken, bir şüpheli gözaltına alındı.

Yolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan çalışmalarda, batı illerine giden bir yolcu otobüsünde yapılan aramada, yolcu olarak seyahat eden bir şahsın çantası içerisine gizlemiş vaziyette 3 kilo 604 gram toz esrarın ele geçirildiği belirtildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan şüpheli hakkında yapılan gerekli yasal işlemlerin ardından Narkotik Şube Müdürlüğüne teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'da Avcılar açıklarında depremİstanbul'da Avcılar açıklarında depremKur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorKur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezasıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyor28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor
SIRADAKİ HABER