HaberlerGündemYolcu otobüsünde bir kilo 650 gram uyuşturucu ele geçirildi

Yolcu otobüsünde bir kilo 650 gram uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te uygulama noktasında durdurulan yolcu otobüsünde bir yolcuya ait çantada yapılan aramada bir kilo 650 gram uyuşturucu ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.

Yolcu otobüsünde bir kilo 650 gram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, otoban kuzey turnike çıkışında durdurulan şehirlerarası yolcu otobüsünde arama yapıldığı belirtildi.

Aramada, bir yolcunun bagajında bir kilo 650gram sentetik uyuşturucu ele geçirildiği ve bir şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER