HaberlerGündemYolcu otobüsünde 5 kilo reçine esrar ele geçirildi

Yolcu otobüsünde 5 kilo reçine esrar ele geçirildi

Malatya'da yapılan yol kontrolünde batı illerine giden bir yolcu otobüsündeki eşyaların arasında 5 kilo 100 gram reçine esrar ele geçirilirken 8 şüpheli gözaltına alındı.

Yolcu otobüsünde 5 kilo reçine esrar ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, batı illerine giden yolcu otobüsünde bulunan Afgan uyruklu şahısların eşyalarının içerisinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 300 bin TL olan 5 kilo 100 gram reçine esrarın ele geçirildiği, konuyla ilgili yakalanan 8 şüphelinin asli mercilere sevk edileceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER