HaberlerGündemYolcu otobüsünde 5 kilo reçine esrar ele geçirildi

Yolcu otobüsünde 5 kilo reçine esrar ele geçirildi

Malatya'da yapılan yol kontrolünde batı illerine giden bir yolcu otobüsündeki eşyaların arasında 5 kilo 100 gram reçine esrar ele geçirilirken 8 şüpheli gözaltına alındı.

Yolcu otobüsünde 5 kilo reçine esrar ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, batı illerine giden yolcu otobüsünde bulunan Afgan uyruklu şahısların eşyalarının içerisinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 300 bin TL olan 5 kilo 100 gram reçine esrarın ele geçirildiği, konuyla ilgili yakalanan 8 şüphelinin asli mercilere sevk edileceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Vali Yerlikaya’dan İstanbul halkı ve esnafına uyarıVali Yerlikaya’dan İstanbul halkı ve esnafına uyarıBitlis ve Muş için kar yağışı uyarısıBitlis ve Muş için kar yağışı uyarısıSiyonistler şubat ayında Kudüs'te 100 Filistinliyi alıkoydu 16 ev ve işyerini yıktıSiyonistler şubat ayında Kudüs'te 100 Filistinliyi alıkoydu 16 ev ve işyerini yıktıDiyanet-Sen Batman Şube Başkanlığından uyarı: Kur’an-a hürmet gösterilmeliDiyanet-Sen Batman Şube Başkanlığından uyarı: Kur’an-a hürmet gösterilmeliArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdiArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdi
SIRADAKİ HABER