HaberlerGündemYolcu otobüsünde 15 adet tabanca ele geçirildi

Yolcu otobüsünde 15 adet tabanca ele geçirildi

Şanlıurfa'da "Yasadışı silah ve mühimmat ticareti suçu" ile mücadeleye yönelik olarak yürütülen çalışmalarda durdurulan bir yolcu otobüsünde 15 adet tabanca ele geçirilirken olayla ilgili 2 şüpheli tutuklandı.

Yolcu otobüsünde 15 adet tabanca ele geçirildi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "3 Şubat 2021 günü durdurulan yolcu otobüsünde bulunan 2 şahsın eşyalarında yapılan aramada; 15 Adet BLOW-TR 14 ibareli farklı renklerde tabanca, 15 Adet tabancalara uygun şarjör ve 16 Adet 7X65 mm çapında fişek ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili yakalanan 2 şüpheli şahıs çıkarılmış oldukları adli makamlarca tutuklanmışlardır." denildi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Aksaray'da ikinci bir güncellemeye kadar "tam" kapanma uygulamasına gidildiAksaray'da ikinci bir güncellemeye kadar "tam" kapanma uygulamasına gidildiBitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandıBitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandıTürkiye genelinde av sezonu kapandıTürkiye genelinde av sezonu kapandıBitlis'te düşen helikopterin enkaz kaldırma çalışması tamamlandıBitlis'te düşen helikopterin enkaz kaldırma çalışması tamamlandıSağlık Bakanı Koca Kılıçdaroğlu’nun aşı iddialarına cevap verdiSağlık Bakanı Koca Kılıçdaroğlu’nun aşı iddialarına cevap verdi
SIRADAKİ HABER