HaberlerGündemYoğun kar yağışı uyarısı

Yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Güneydoğu'da birçok il için sağanak ve kar yağışı uyarısında bulundu.

Yoğun kar yağışı uyarısı

Bugün ve yarın devam edecek yağışlarda oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbir alınması istenilen açıklamada, “Güneydoğu kesimlerde (Diyarbakır’ın doğusu (Bismil, Kulp, Silvan), Batman, Siirt, Bitlis, Şırnak, Hakkari çevreleri ile Van’ın güney ilçeleri) görülecek yer yer kuvvetli yağışların, 1000 metre üzeri rakımlı kesimlerde kuvvetli ve yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER