HaberlerGündemYoğun kar yağışı uyarısı

Yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Güneydoğu'da birçok il için sağanak ve kar yağışı uyarısında bulundu.

Yoğun kar yağışı uyarısı

Bugün ve yarın devam edecek yağışlarda oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbir alınması istenilen açıklamada, “Güneydoğu kesimlerde (Diyarbakır’ın doğusu (Bismil, Kulp, Silvan), Batman, Siirt, Bitlis, Şırnak, Hakkari çevreleri ile Van’ın güney ilçeleri) görülecek yer yer kuvvetli yağışların, 1000 metre üzeri rakımlı kesimlerde kuvvetli ve yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER