HaberlerGündemYılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Yılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde, iç ve dış gündeme dair gelişmeler kapsamlı bir şekilde ele alınacak.

Yılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Covid-19 ile mücadele başta olmak üzere birçok konunun ele alınacağı toplantıda, sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin yeni kararlar alınıp alınmayacağı merak ediliyor.

Toplantıda ithal edilen aşıya ilişkin inceleme süreci, aşılama yöntemi, uygulama alanı ve yerli aşı çalışmalarının hangi aşamada olduğuna ilişkin değerlendirmeler yapılacak.

Ekonomideki gelişmeler, PKK ile mücadele, AB ile ilişkiler ile ABD'de göreve başlayacak yeni yönetimle ilişkiler de toplantının ana gündem maddelerinden olacak.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER