HaberlerGündemYılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Yılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde, iç ve dış gündeme dair gelişmeler kapsamlı bir şekilde ele alınacak.

Yılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Covid-19 ile mücadele başta olmak üzere birçok konunun ele alınacağı toplantıda, sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin yeni kararlar alınıp alınmayacağı merak ediliyor.

Toplantıda ithal edilen aşıya ilişkin inceleme süreci, aşılama yöntemi, uygulama alanı ve yerli aşı çalışmalarının hangi aşamada olduğuna ilişkin değerlendirmeler yapılacak.

Ekonomideki gelişmeler, PKK ile mücadele, AB ile ilişkiler ile ABD'de göreve başlayacak yeni yönetimle ilişkiler de toplantının ana gündem maddelerinden olacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER