HaberlerGündemYılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Yılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde, iç ve dış gündeme dair gelişmeler kapsamlı bir şekilde ele alınacak.

Yılın ilk kabine toplantısı bugün yapılacak

Covid-19 ile mücadele başta olmak üzere birçok konunun ele alınacağı toplantıda, sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin yeni kararlar alınıp alınmayacağı merak ediliyor.

Toplantıda ithal edilen aşıya ilişkin inceleme süreci, aşılama yöntemi, uygulama alanı ve yerli aşı çalışmalarının hangi aşamada olduğuna ilişkin değerlendirmeler yapılacak.

Ekonomideki gelişmeler, PKK ile mücadele, AB ile ilişkiler ile ABD'de göreve başlayacak yeni yönetimle ilişkiler de toplantının ana gündem maddelerinden olacak.

İLGİLİ HABERLER

İki şehidin annesi Meryem nine vefat ettiİki şehidin annesi Meryem nine vefat ettiBitlis'in bazı köy ve mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırıldıBitlis'in bazı köy ve mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırıldıŞırnak’ta FETÖ operasyonu: 8 gözaltıŞırnak’ta FETÖ operasyonu: 8 gözaltıHoroz dövüştüren kişiler hakkında cezai işlem yapıldıHoroz dövüştüren kişiler hakkında cezai işlem yapıldıMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan velilere çağrıMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan velilere çağrı
SIRADAKİ HABER