HaberlerGündemYılın Hemşiresi Kansere Yenildi

Yılın Hemşiresi Kansere Yenildi

Salihli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören ve bu yıl “Yılın Hemşiresi” seçilen Sema Öksüz (40), yakalandığı amansız hastalık sonucu yaşamını yitirdi.

Yılın Hemşiresi Kansere Yenildi
Salihli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören ve bu yıl “Yılın Hemşiresi” seçilen Sema Öksüz (40), yakalandığı amansız hastalık sonucu yaşamını yitirdi.

Bağırsak kanseri nedeniyle yaklaşık bir yıldır, aynı zamanda görev yaptığı Salihli Devlet Hastanesi'nin Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi gören evli ve 2 çocuk annesi 15 yıllık hemşire Sema Öksüz, hayatını kaybetti.

Öksüz için görev yeri olan Salihli Devlet Hastanesi bahçesinde tören düzenlendi. Törende konuşan Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gökhan Gürsoy, “Sema hemşire ile rahatsızlığından dolayı çalışma imkanımız olmasa da, aldığımız duyum ve edindiğimiz bilgilerden Sema hemşirenin dürüst, hastalara saygılı bir personel olarak bilinmektedir. Zaten Sağlık Bakanlığı da Sema hemşireyi yılın hemşiresi seçerek bunu teyit etmiştir. Hastanemizin ve tüm sağlık camiamızın başı sağ olsun, mekanı cennet olsun” dedi.

Öksüz'ün cenazesi, törenin ardından götürüldüğü Durasıllı Beldesi’ne toprağa verildi.

İLGİLİ HABERLER

Kış lastiği takmayan sürücülere para cezası verildiKış lastiği takmayan sürücülere para cezası verildiCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacakCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacakYakın gelecekte yaşanacağı öngörülen kuraklığa karşı acilen önlem alınmalı!Yakın gelecekte yaşanacağı öngörülen kuraklığa karşı acilen önlem alınmalı!BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiBUDO'nun bazı seferleri iptal edildiİstikşafi ne demek? İstikşafi görüşme ne anlama gelir?İstikşafi ne demek? İstikşafi görüşme ne anlama gelir?
SIRADAKİ HABER