HaberlerGündemYeşilli Umut Kervanı yardımlarını sürdürüyor

Yeşilli Umut Kervanı yardımlarını sürdürüyor

Yardım faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Mardin Umut Kervanı Yeşilli Temsilciliği, ilçedeki muhtaçlara kırmızı et dağıttı.

Yeşilli Umut Kervanı yardımlarını sürdürüyor

Mardin merkez ilçe ve köylerinde yardım faaliyetlerine ara vermeden devam eden Umut Kervanı Yeşilli Temsilciliği, hayırseverlerin bağışladığı kırmızı et paketlerini ilçede bulunan muhtaçlara dağıttı.

Konuyla ilgili Umut Kervanı Yeşilli Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, hayırseverlerle muhtaçlar arasında köprü görevi görmeye devam edileceği vurgulandı.

Hayırseverlere teşekkür edilen açıklamada, birçok insanın işini kaybettiği salgın döneminde muhtaçlara daha çok yardım elinin uzatılması gerektiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER