HaberlerGündemYeşilay ve Dicle Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Yeşilay ve Dicle Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

​Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Dicle Üniversitesi arasında yapılacak iş birliği ve Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi kurulması ile ilgili protokol imzalandı.

Yeşilay ve Dicle Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Bağımlılıkla mücadele faaliyetlerin başlatılması, geliştirilmesi, zenginleştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kaynak ve hizmet kullanımında Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Dicle Üniversitesi arasında yapılacak iş birliği ve Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi kurulması ile ilgili protokol imzalandı.

İmza törenine; Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Yeşilay Cemiyeti Genel Başkan Vekili Dr. Mehmet Dinç, Yeşilay Cemiyeti Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun ve Yeşilay Cemiyeti üyeleri katıldı.

Proje kapsamında Dicle Üniversitesi mülkiyeti çerçevesinde olan KYK Kız yurdu yanında Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi kurulması kararlaştırıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER