HaberlerGündemYeşilay ve Dicle Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Yeşilay ve Dicle Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

​Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Dicle Üniversitesi arasında yapılacak iş birliği ve Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi kurulması ile ilgili protokol imzalandı.

Yeşilay ve Dicle Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Bağımlılıkla mücadele faaliyetlerin başlatılması, geliştirilmesi, zenginleştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kaynak ve hizmet kullanımında Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Dicle Üniversitesi arasında yapılacak iş birliği ve Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi kurulması ile ilgili protokol imzalandı.

İmza törenine; Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Yeşilay Cemiyeti Genel Başkan Vekili Dr. Mehmet Dinç, Yeşilay Cemiyeti Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun ve Yeşilay Cemiyeti üyeleri katıldı.

Proje kapsamında Dicle Üniversitesi mülkiyeti çerçevesinde olan KYK Kız yurdu yanında Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi kurulması kararlaştırıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER