HaberlerGündemYeni yollar asfaltlanıyor

Yeni yollar asfaltlanıyor

Ceylanpınar Belediyesi, ilçenin Bahçelievler Mahallesi'nde yeni yollarda satih kaplama-asfaltlama çalışması başlattı.

Yeni yollar asfaltlanıyor
Ceylanpınar Belediyesi, ilçenin Bahçelievler Mahallesi'nde yeni yollarda satih kaplama-asfaltlama çalışması başlattı.

Ceylanpınar Belediye Başkanı İsmail Arslan ve Belediye Meclisi Üyeleri, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Geçmişte bağ-bahçe alanı olan alanda çarpık kentleşmenin önüne geçmek amacıyla yapılan imar çalışmasıyla 15 metre genişliğinde yollar açıldığını belirten Belediye Başkanı Arslan, 3 caddede toplam 33 bin 200 metrekarelik bir alanda asfaltlama çalışması yapıldığını söyledi. Açılan yeni sokak ve caddelerde asfalt ve kilitli parke taşıma çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini belirten Arslan, "Geçmişte çarşı merkezinde bile çizmelerle gezilen bir ilçenin şimdi en uzak noktalarında, bağ-bahçe alanlarında bile böylesi çalışmaların yürütülüyor olması bile ilçemizin nerden nereye geldiğini gösteriyor. ‘Çamur kentten, modern kente’ şiarı ve sloganıyla, her şeyin iyisine layık olan halkımıza hizmetlerimizi devam ettiriyoruz ve bundan da gururluyuz." diye konuştu.

Ceylanpınar Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan 3 ana caddede yürütülen asfaltlama çalışmalarının 2 günde bitirileceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER