HaberlerGündemYazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 4 kamu görevlisine verilen cezalar onandı

Yazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 4 kamu görevlisine verilen cezalar onandı

​Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin vefatına ilişkin, "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanan 4 sanığa verilen hapis cezaları hukuka uygun bulundu.

Yazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 4 kamu görevlisine verilen cezalar onandı

Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi, Yazıcıoğlu ile 5 kişinin vefatına ilişkin yürütülen soruşturmanın  nihai kararını açıkladı.

Buna göre, Yazıcıoğlu ile birlikte 5 kişinin daha vefat ettiği helikopter kazası sonrası arama çalışmalarında ihmali olan ve "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanan 4 sanığa 1 yıl 1 ay ile 1 yıl 6 ay arasında hapis cezası verildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER