HaberlerGündemYazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 4 kamu görevlisine verilen cezalar onandı

Yazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 4 kamu görevlisine verilen cezalar onandı

​Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin vefatına ilişkin, "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanan 4 sanığa verilen hapis cezaları hukuka uygun bulundu.

Yazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 4 kamu görevlisine verilen cezalar onandı

Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi, Yazıcıoğlu ile 5 kişinin vefatına ilişkin yürütülen soruşturmanın  nihai kararını açıkladı.

Buna göre, Yazıcıoğlu ile birlikte 5 kişinin daha vefat ettiği helikopter kazası sonrası arama çalışmalarında ihmali olan ve "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanan 4 sanığa 1 yıl 1 ay ile 1 yıl 6 ay arasında hapis cezası verildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER