HaberlerGündemYayla evinde 491 kök kenevir ele geçirildi

Yayla evinde 491 kök kenevir ele geçirildi

Osmaniye'de Taşlıufacık Yaylası'nda hasada hazır 491 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Güvenlik güçlerini görüncekaçan üç kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Osmaniye İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, ihbar üzerine, dün sabah saat 10.00 sularında merkez Küllü Köyü Taşlıufacık Yaylası'nda ki bir eve baskın düzenledi.

Yayla evinde 491 kök kenevir ele geçirildi
Osmaniye'de Taşlıufacık Yaylası'nda hasada hazır 491 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Güvenlik güçlerini görünce
kaçan üç kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Osmaniye İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, ihbar üzerine, dün sabah saat 10.00 sularında merkez Küllü Köyü Taşlıufacık Yaylası'nda ki bir eve baskın düzenledi.

Mahkemeden alınan arama kararına istinaden yayla evinde ve bahçesinde yapılan aramada, av tüfeği, 2 adet elektrikli fünye, 15 adet Kaleşnikof piyade tüfeğine ait boş kovan, 215 gram kubar esrar maddesi, 491 kök hint keneviri, dürbün, 3 adet cep telefonu, 12 voltluk akü, 4 adet bir buçuk voltluk pil, 52 adet farklı kalibrelerde av tüfeği fişeği, 1 litre benzin, biber gazı, plakasız ve tescilsiz motosiklet ve bir adet askeri Kaleşnikof hücum yeleği ele geçirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER