HaberlerGündemYarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

Tekirdağ Çorlu Belediyesi'nin en önemli spor projelerinden biri olan yarı olimpik yüzme havuzunun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi
Tekirdağ Çorlu Belediyesi'nin en önemli spor projelerinden biri olan yarı olimpik yüzme havuzunun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Hürriyet Mahallesi Eski Bağlar Caddesi üzerinde bulunan şantiye alanında gerçekleştirilen temel atma törenine Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Şefik Yazan, TESKİ Genel Müdürü Halim Orta ve 17 Daire Başkanı, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altay, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, CHP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Kum, AKP Çorlu İlçe Başkanı İsmet Albayrak, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün, resmi kurumların temsilcileri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, yüzme branşında Çorlu'yu temsil eden sporcular ve binlerce vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan açılış töreni katılımcıların takdiminin ardından, törene katılamayan davetlilerin telgrafları okundu. Daha sonra katılımcılar tarafından uzaktan kumandalı yönetim panelinin butonuna basılarak yarı olimpik yüzme havuzunun temeline beton dökülmeye başlandı. Başkan Baysan, davetliler ve Çorlu'yu başarıyla temsil eden yüzücüler günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Temel atma töreninin sonunda davetlilere ikramlar yapıldı.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER