HaberlerGündemYardım Seli Derneğinden muhtaç çocuklara "kışlık giyecek" çağrısı

Yardım Seli Derneğinden muhtaç çocuklara "kışlık giyecek" çağrısı

​Yardım Seli Dernek Başkanı Yasemin Bayraktar, ihtiyaç sahibi çocukları bu kış da giydirmeye devam ettiklerini, bu kapsamda hayırseverlerin desteklerini beklediklerini söyledi.

Yardım Seli Derneğinden muhtaç çocuklara "kışlık giyecek" çağrısı

İstanbul'un Beykoz ilçesindeki Yardım Seli Derneği, ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlarını sürdürüyor.

Yardım Seli Dernek Başkanı Yasemin Bayraktar, yaptığı açıklamada, dil, din, ırk, cinsiyet gözetmeksizin; yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ettiklerini belirtti.

Bayraktar, "Ülkemizdeki değişimleri yakından izlediğimiz son yıllarda, insani duyguların gittikçe körelmeye, iyiliğin unutulmaya, bireyselleşmenin öne çıktığı, paylaşma ve yardımlaşmanın azaldığı, başkalarının mağduriyetlerinin sorunlarının yük sayıldığı bir zaman diliminden geçiyoruz. Bir tarafta sınırsız bolluk ve israf; diğer tarafta açlık ve yokluk." dedi.  

"Kış üşütüyor biz ısıtalım istiyoruz." diyen Bayraktar,  "Çocuklarımıza mutluluk giydirmeye siparişlerimizi almaya devam ediyoruz. Sizler de çocuklarımızın gözlerindeki kocaman mutluluğu görmek, umut olmak, umut saçmak isterseniz bizlere 0552 960 02 23 numaralı telefondan, yardimselii@gmail.com emailinden ulaşabilirsiniz." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

WhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediWhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladı
SIRADAKİ HABER