HaberlerGündemYanan ev komşular tarafından fark edilince olası facia önlendi

Yanan ev komşular tarafından fark edilince olası facia önlendi

​Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki bir binanın üçüncü katında çıkan yangın, komşular tarafından fark edilince olası bir facia önlenmiş oldu.

Yanan ev komşular tarafından fark edilince olası facia önlendi

Osmangazi ilçesi Balıklı Mahallesi'nde bulunan bir binanın üçüncü katında evde kimsenin olmadığı bir anda yangın çıktı.

Evde çıkan yangın nedeniyle pencere camlarının gürültülü bir şekilde kırılmasının ardından binanın zemin katında bulunan iş yeri sakinleri yangını fark ederek itfaiye ekiplerine haber verdi.

Evde kimsenin olmadığı bir zamanda elektrik kablosundan çıkan yangının dumanları dışarıya çıkmasının ardından durumu fark eden komşular itfaiyeye haber verdi.

Yangın sırasında hane sakinlerinin evde olmayışı olası bir facianın yaşanmasının önlerken itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü.

Yangında herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmazken evde maddi hasar oluştu. (İLKHA

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER