HaberlerGündemYağışlı havalarda sorun oluşturan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışması başladı

Yağışlı havalarda sorun oluşturan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışması başladı

​Her yağış sonrası sorun çıkaran noktalardan biri olan Eski Besni Caddesi’nde çalışmalarını sürdüren ASKİM ekipleri, 2 bin 200 metrelik alana 800’lük yağmursuyu hattı döşeyecek.

Yağışlı havalarda sorun oluşturan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışması başladı

Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ekipleri, her yağışta sorun yaşanan noktalardan bir tanesi olan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer "Şehir genelinde sürdürdüğümüz altyapı hattı yenileme çalışmalarımız kapsamında Eski Besni Caddesi’ne 800’lük yağmur suyu hattı döşüyoruz. Çalışmaların tamamlanmasıyla, bölgede özellikle kış mevsiminde yağan aşırı yağışlardan dolayı meydana gelebilen sel olaylarının önüne geçmeyi hedefliyoruz. İnşallah ekiplerimiz çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayarak kronikleşmiş bir sorunu daha çözmüş olacak." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER