HaberlerGündemYağışlı havalarda sorun oluşturan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışması başladı

Yağışlı havalarda sorun oluşturan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışması başladı

​Her yağış sonrası sorun çıkaran noktalardan biri olan Eski Besni Caddesi’nde çalışmalarını sürdüren ASKİM ekipleri, 2 bin 200 metrelik alana 800’lük yağmursuyu hattı döşeyecek.

Yağışlı havalarda sorun oluşturan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışması başladı

Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ekipleri, her yağışta sorun yaşanan noktalardan bir tanesi olan Eski Besni Caddesi’nde altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer "Şehir genelinde sürdürdüğümüz altyapı hattı yenileme çalışmalarımız kapsamında Eski Besni Caddesi’ne 800’lük yağmur suyu hattı döşüyoruz. Çalışmaların tamamlanmasıyla, bölgede özellikle kış mevsiminde yağan aşırı yağışlardan dolayı meydana gelebilen sel olaylarının önüne geçmeyi hedefliyoruz. İnşallah ekiplerimiz çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayarak kronikleşmiş bir sorunu daha çözmüş olacak." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER