HaberlerGündemYağış caddeleri gölete çevirdi

Yağış caddeleri gölete çevirdi

Zonguldak'ta aniden bastıran sağanak yağış caddeleri gölete çevirdi.

Yağış caddeleri gölete çevirdi
Zonguldak'ta aniden bastıran sağanak yağış caddeleri gölete çevirdi.

Kent merkezinde vatandaşların teravih namazı için camide bulunduğu sırada gök gürlemesi ve yağmur sonucu elektrikler kesildi. Namazın son rekatlarını karanlıkta kılmak zorunda kalan cemaat, yağmurun şiddetini artırması sonucu bir süre cami avlusunda beklemek zorunda kaldı.

Şehir merkezinin içinden geçen Gazipaşa Caddesi suyla doldu. Kaldırıma ulaşan yağmur suları yolu adeta nehre dönüştürdü. Araçlar yolda güçlükle ilerlerken, vatandaşlar saçak altlarına sığındı. Bu arada Cumhuriyet Caddesi'nde birkaç iş yerine su bastı. Esnaflar, dükkana giren suyu tahliye etti.

Bu arada her sağanak yağışında trafiğe kapanan Zonguldak-Kozlu yolu yağmur sularıyla dolması sonucu bir süre trafiğe kapandı. Asma Mahallesi'nde ise toprak kayması yaşandı.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralıİstanbul'da yaklaşık 10 bin bandrolsüz kitap ele geçirildiİstanbul'da yaklaşık 10 bin bandrolsüz kitap ele geçirildi
SIRADAKİ HABER