HaberlerGündemYağ bidonundan esrar çıktı

Yağ bidonundan esrar çıktı

Malatya'da yol kontrolü sırasında durdurulan bir otobüste yapılan aramada, yağ bidonunun içerisine gizlenmiş bir kilo 500 gram kubar esrar ele geçirildi.

Yağ bidonundan esrar çıktı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, yapılan yol kontrolünde batı illerine giden bir otobüste yapılan aramada, yağ bidonunun içerisine gizlenmiş bir 500 gram kubar esrarın ele geçirildiği açıklamasında bulundu.

Açıklamanın devamında, bilgi sahibi olarak otobüs muavininin ifadesinin alındığı ve yasal işlemin başlatıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER