HaberlerGündemWhatsApp'ın sohbet geçmişinin Telegram'a taşınabileceği yeni bir özellik

WhatsApp'ın sohbet geçmişinin Telegram'a taşınabileceği yeni bir özellik

Telegram uygulamasına yeni bir özellik eklendi. WhatsApp'ın kullanıcılarına dayattığı kaygı verici yeni gizlilik sözleşmesinin ardından kullanıcı sayısı kısa sürede 500 milyonu aşan Telegram'a WhatsApp'ın sohbet geçmişi taşınabilecek.

WhatsApp'ın sohbet geçmişinin Telegram'a taşınabileceği yeni bir özellik

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın, kullanıcılarını endişelendiren maddeleri barındıran "gizlilik sözleşmesi"ni kabul ettirme çabasının ardından milyonlarca kullanıcısı Telegram'a geçti.

Kısa bir süre önce 500 milyon kullanıcı sayısını aştığını duyuran Telegram, kullanıcıları için kullanışlı yeni bir özellik duyurdu.

Telegram, mesajlaşma uygulamaları arası geçişi kolaylaştıracak bir özelliği kullanıma sundu. Buna göre, WhatsApp kullanıcılarının Telegram uygulamasına geçerken WhatsApp sohbetlerini de taşıyabilecekleri açıklandı.

İLGİLİ HABERLER

İlahiyatçı Ünel'den Miraç Gecesi'nde Kudüs'ün özgürlüğü için dua edin çağrısıİlahiyatçı Ünel'den Miraç Gecesi'nde Kudüs'ün özgürlüğü için dua edin çağrısıMardin’de “Tarımsal Gen Kaynakları” çalıştayı başladıMardin’de “Tarımsal Gen Kaynakları” çalıştayı başladıMersin genelinde trafik işaretleri denetimleri yapıldıMersin genelinde trafik işaretleri denetimleri yapıldıDüğün salonu işletmecileri bir saat sınırını yetersiz buluyorDüğün salonu işletmecileri bir saat sınırını yetersiz buluyorAğrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştıAğrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı
SIRADAKİ HABER