HaberlerGündemWhatsApp'ın sohbet geçmişinin Telegram'a taşınabileceği yeni bir özellik

WhatsApp'ın sohbet geçmişinin Telegram'a taşınabileceği yeni bir özellik

Telegram uygulamasına yeni bir özellik eklendi. WhatsApp'ın kullanıcılarına dayattığı kaygı verici yeni gizlilik sözleşmesinin ardından kullanıcı sayısı kısa sürede 500 milyonu aşan Telegram'a WhatsApp'ın sohbet geçmişi taşınabilecek.

WhatsApp'ın sohbet geçmişinin Telegram'a taşınabileceği yeni bir özellik

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın, kullanıcılarını endişelendiren maddeleri barındıran "gizlilik sözleşmesi"ni kabul ettirme çabasının ardından milyonlarca kullanıcısı Telegram'a geçti.

Kısa bir süre önce 500 milyon kullanıcı sayısını aştığını duyuran Telegram, kullanıcıları için kullanışlı yeni bir özellik duyurdu.

Telegram, mesajlaşma uygulamaları arası geçişi kolaylaştıracak bir özelliği kullanıma sundu. Buna göre, WhatsApp kullanıcılarının Telegram uygulamasına geçerken WhatsApp sohbetlerini de taşıyabilecekleri açıklandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER