HaberlerGündemVücudunu kaplayan yağ bezelerine çare bulamadı, kanı tuz basarak durduruyor

Vücudunu kaplayan yağ bezelerine çare bulamadı, kanı tuz basarak durduruyor

Antalya Side'de yaşayan pansiyon işletmecisi Yaşar Harmandalı (69), vücudunda 30 yıl içinde oluşan yüzlerce yağ bezesinde kurtulmak istiyor.

Vücudunu kaplayan yağ bezelerine çare bulamadı, kanı tuz basarak durduruyor
Antalya Side'de yaşayan pansiyon işletmecisi Yaşar Harmandalı (69), vücudunda 30 yıl içinde oluşan yüzlerce yağ bezesinde kurtulmak istiyor.

Yaşar Harmandalı, 47 yıl önce Edirne Keşan'da vatani görevini yaparken kan verme sonucu göğsünde tek tük çıkan yağ bezelerinin 30 yıl içinde tüm vücudunu kapladığını söyledi. Yağ bezelerine bağlı kaşıntı sorunu yaşadığını belirten Harmandalı, "Elimle kaşıyınca kanamalar oluşuyor. Kanamayı da tuz ve yağ basarak durdurabiliyorum." dedi.

Çok sayıda doktora gittiğini ifade eden Harmandalı, bugüne kadar bir çare bulamadığını kaydetti. Harmandalı, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki bir cildiye uzmanı doktorun vücudundaki yağ bezelerini tek tek almayı önerdiğini; ancak bunu kabul etmediğini anlattı.

Kaşıntı olduğunda soğuk su ile duş alınca rahatladığını belirten Harmandalı, "Vücudumda 30 yıl önce tek tük çıkan çıkan yağ bezeleri her tarafımı kapladı. Bugüne kadar gittiğim doktorlar çare bulamadı. Tek sıkıntım sık sık kaşıntı olması. Çare bulmak için alternatif tıp yöntemlerini de denedim çare bulmadım. Yaz sıcağı ve nemli havada kaşıntı artıyor. Bezeler için çare arıyorum. Rahatsız eden yağ bezelerinden kurtulmak istiyorum. " diye konuştu.

Harmandalı, Alanya'da yaşayan oğlununda da yağ bezesi çıkmaya başladığını sözlerine ekledi.

Yaşar Harmandalı ile 45 yıldır evli olduğunu belirten Nesrin Harmandalı, evlendikleri zaman eşinin üzerindeki yağ bezlerinin tek tük olduğunu, son 30 yıl içerisinde tüm vücudunu kapladığını kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

Güzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vuruldu
SIRADAKİ HABER