HaberlerGündemViranşehir'de Yıl Sonu Sergisi

Viranşehir'de Yıl Sonu Sergisi

Viranşehir Hadi Kutlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2013 Eğitim Öğretim yıl sonu sergisi açıldı.

Viranşehir'de Yıl Sonu Sergisi
Viranşehir Hadi Kutlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2013 Eğitim Öğretim yıl sonu sergisi açıldı.

Açılıştan sonra ilk olarak ana sınıfı öğrencilerinin hazırlamış olduğu materyaller incelendi. Katılımcıların büyük beğenisini kazanan sergi takdir topladı. Daha sonra okulda eğitim gören kız öğrencilerin sergisine geçildi. Burada çeşitli alanlarda kendi branşlarında yaptıkları çalışmaları sergileyen öğrencilere katılımcılar tarafından emeklerinden dolayı hem okul müdürü Sedat Gören'e hem öğretmenlere hem de öğrencilere teşekkür edildi.

Okul Müdürü Sedat Gören” Okulumuz ana sınıfı ve kız öğrencileri bu yıl oldukça başarılı bir çalışma yaparak gelen konukların büyük beğenisini topladı. Ben katılımcı konuklarımıza ilgilerinden dolayı ve bu serginin hazırlanıp açılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Sergi sonrasında gelen konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Okul binasında yapılan açılışa İlçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, Müftü Abdulrakip Arslan, Ak Parti İlçe Başkanı Celalettin Sayan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, İlçe Özel İdare Müdürü Sedat Tataş, Okul Müdürü Sedat Gören ve diğer yetkililer katıldı.

(EZ-VSA-Y)

310513_ŞANLIURFA_VİRANŞEHİR_SERGİ_119_MG_EZ._GÖRÜNTÜ KODU İLE KAFE KLASÖRÜNDE

İLGİLİ HABERLER

Şanlıurfa'da tüplü soba patladı: 2 ölü, 2 yaralıŞanlıurfa'da tüplü soba patladı: 2 ölü, 2 yaralıTürkiye’de aşı yaptıranların sayısı 950 bini geçtiTürkiye’de aşı yaptıranların sayısı 950 bini geçtiYoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildiYoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildiGizli buzlanma Diyarbakır'ın birçok noktasında kazaya sebep olduGizli buzlanma Diyarbakır'ın birçok noktasında kazaya sebep olduNusaybin Kaymakamı Temizkan Mardin Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine atandıNusaybin Kaymakamı Temizkan Mardin Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine atandı
SIRADAKİ HABER