HaberlerGündemViranşehir Devlet Hastanesine doktor ataması yapıldı

Viranşehir Devlet Hastanesine doktor ataması yapıldı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doktor Emre Erkuş, sağlıkta personel eksikliği nedeniyle mağduriyet yaşayan Şanlıurfa'ya doktor ataması yapılacağı müjdesini verdi.

Viranşehir Devlet Hastanesine doktor ataması yapıldı

Erkuş 30 Aralık 2020 tarihinde çekilecek 96'ncı Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile Şanlıurfa'ya 47 doktor ataması yapılacağını duyurdu.

Dr. Erkuş atama listesini de yayınladı. Listede doktorların unvanı, görev yerleri ve sayıları yer aldı.

Buna göre, Viranşehir Devlet Hastanesine Tabip 1, İç Hastalıklar 1, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2,  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 1, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları 1 olmak özere toplam 6 doktor ataması yapıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER