HaberlerGündemViranşehir Devlet Hastanesine doktor ataması yapıldı

Viranşehir Devlet Hastanesine doktor ataması yapıldı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doktor Emre Erkuş, sağlıkta personel eksikliği nedeniyle mağduriyet yaşayan Şanlıurfa'ya doktor ataması yapılacağı müjdesini verdi.

Viranşehir Devlet Hastanesine doktor ataması yapıldı

Erkuş 30 Aralık 2020 tarihinde çekilecek 96'ncı Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile Şanlıurfa'ya 47 doktor ataması yapılacağını duyurdu.

Dr. Erkuş atama listesini de yayınladı. Listede doktorların unvanı, görev yerleri ve sayıları yer aldı.

Buna göre, Viranşehir Devlet Hastanesine Tabip 1, İç Hastalıklar 1, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2,  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 1, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları 1 olmak özere toplam 6 doktor ataması yapıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER