HaberlerGündemViranşehir'de uyuşturucu operasyonu

Viranşehir'de uyuşturucu operasyonu

​Şanlıurfa Viranşehir İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonda bir kişi gözaltına alındı.

Viranşehir'de uyuşturucu operasyonu

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan şahsın evinde yapılan aramalarda 550 gr metamfetamin, bir adet hassas terazi ve uyuşturucu kullanımı amaçlı bir adet aparat ele geçirildi.

Gözaltına alınarak İlçe Jandarma Komutanlığına götürülen şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

Viranşehir'de son günlerde kolluk güçlerince zehir tacirlerine yönelik operasyonlar sıkılaştırıldı. Önceki gün İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 4 farklı adrese operasyon yapılmış ve 10 kişi gözaltına alınmıştı.

Sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanan 6 şahsın evlerinde yapılan aramalarda eroin, metamfetamin ve esrar ele geçirilmişti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER